Koszmarna śmierć 33-latka pod Koluszkami. W aucie narkotyki i alkohol

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Koszmarna śmierć 33-latka pod Koluszkami. W aucie narkotyki i alkohol

2021-08-05 12:25

Tragiczny wypadek w m. Lisowice niedaleko Koluszek miał miejsce w środę, 4.08.2021 r. Zginął 33-letni mieszkaniec powiatu brzezińskiego. W jego aucie policja znalazła środki odurzające i alkohol.

Wypadek w miejscowości Lisowice w gminie Koluszki (4.08) miał miejsce około godziny 20. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 33-letni mieszkaniec powiatu brzezińskiego, kierując seatem, z nieustalonych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo, w wyniku czego samochód dachował. - Mimo podjętych czynności reanimacyjnych, na skutek obrażeń, kierowca zmarł w karetce pogotowia. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, które zostały ujawnione przy mężczyźnie. Na miejscu znaleziono również alkohol, który wypadł z pojazdu - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Okoliczności wypadku w Lisowicach, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają koluszkowscy policjanci.

ZOBACZ TEŻ: 25-latek prowadził z prawie 4 promilami. Kierowcy musieli uciekać

Potrącenie rowerzystki na przejeździe – niebezpieczne zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu

Przypomnijmy, do innego tragicznego wypadku doszło kilka dni temu w miejscowości Wyskoki, niedaleko Strykowa. Tam, auto z czterema młodymi mężczyznami zjechało z drogi i uderzyło w konstrukcję baneru reklamowego, kapliczkę, a następnie ogrodzenie posesji. 22-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Jak podała policja, wstępne badanie kierowcy na zawartość środków odurzających wskazało, że w chwili kierowania samochodem mężczyzna mógł znajdować się pod wpływem marihuany.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany