Uderzył transporterem w auto z kobietą i dzieckiem. 3-latek wypadł z fotelika

i

Autor: Policja województwa łódzkiego

Uderzył transporterem w auto z kobietą i dzieckiem. 3-latek wypadł z fotelika

2021-08-26 16:40

Dziś (26.08.2021) rano na ul. Okólnej w Łodzi miał miejsce groźny wypadek. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch aut. Uderzenie było na tyle silne, że 3-letnie dziecko wypadło z fotelika. Chłopiec wraz z 23-letnią kobietą, która prowadziła auto, trafili do szpitala.

Jak podaje policja, do wypadku na ul. okólnej doszło na łuku drogi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni kierujacy fordem, jadąc w kierunku Zgierza, nie dostosował prędkości i na zakręcie zjechał na lewą stronę drogi, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka skodą. W osobówce podróżowała 23-letnia kobieta wraz z 3-letnim chłopcem. Jak podaje policja, podczas uderzenia dziecko wypadło z fotelika. Zarówno on, jak i 23-latka, trafili do szpitala na diagnostykę. Kierujący byli trzeźwi. Droga przez jakiś czas była zablokowana.

CZYTAJ TEŻ: Łódź. Pijany taksówkarz spał na środku drogi w centrum miasta

Młoda kobieta WTARGNĘŁA na przejście dla pieszych

Inne groźne zdarzenie z udziałem dziecka miało miejsce dwa dni temu na skrzyżowaniu ulic Tuwima i Przędzalnianej. Jak podaje policja, kierowca VW golfa wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z busem, którym podróżowało 17 osób. Sprawca wypadku, zabrał z rozbitego auta dziecko i wraz z pasażerem uciekł, zostawiając na miejscu 21-letnią pasażerkę.