Wypadek drogowy

i

Autor: Pixabay Wypadek drogowy na DK12 w Łódzkiem. Zdj. ilustracyjne.

Groźny wypadek

Wypadek w Łódzkiem. Trzy osoby ranne, zablokowana DK 12

2022-12-26 16:14

Wypadek na drodze krajowej nr 12 w woj. łódzkim. W okolicach miejscowości Zawady w pow. sieradzkim zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały ranne. DK 12 jest Nieprzejezdna w obu kierunkach między Błaszkami i Sieradzem.

Wypadek na DK 12. Zderzenie dwóch osobówek, trzy osoby ranne

Niebezpieczne zdarzenie w Łódzkiem. O wypadku poinformował Tomasz Wojciechowski z Punktu Informacji Drogowej łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (26 grudnia) po godz. 15 na 305. kilometrze dk12 na odcinku Błaszki-Sieradz. W okolicach miejscowości Zawady w powiecie sieradzkim zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały ranne. Okoliczności wypadku ustala na miejscu policja. Trasa w tym miejscu jest zablokowana w obu kierunkach. Policja kieruje ruch objazdem drogami lokalnymi przez Gruszczyce. Zdaniem drogowców, utrudnienia mogą potrwać co najmniej dwie godziny.

Aktualizacja godz. 19:20

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 12 między Błaszkami a Sieradzem w woj. łódzkim. Trzy osoby zostały ranne - mężczyzna i kobieta w wieku 60 lat oraz mężczyzna w wieku 30 lat, który został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Początkowo trasa była zablokowana w obu kierunkach, następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Policja kierowała też samochody objazdem drogami lokalnymi przez Gruszczyce. Wszystkie utrudnienia zakończyły się około godz. 18.30.

CZYTAJ TEŻ: Pociąg zmasakrował audi pod Piotrkowem!

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Karetka zderzyła się z autobusem. Groźny wypadek na ul. Ostrobramskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany