Z drugiego końca kraju ukradli z konta mieszkanki Łódzkiego KILKANAŚCIE TYSIĘCY! W ten sposób pieniądze może stracić każdy! WIDZIELIŚCIE ICH? [ZDJĘCIA]

2021-03-30 14:48

Wystarczy jedna chwila nieuwagi, aby stracić wypłatę, a nawet oszczędności. O tym, jak bardzo trzeba uważać i sprawdzać pochodzenie wiadomości przed jakimkolwiek działaniem, przekonała się mieszkanka województwa łódzkiego, z której konta złodzieje ukradli aż kilkanaście tysięcy złotych. Policja wpadła na trop pary, która może mieć związek z tym oszustwem, ale wciąż nie udało się ustalić tożsamości tych osób. Publikujemy zdjęcia z kamer monitoringu, może ktoś z Was skojarzy tę dwójkę.

Z przeprowadzonych w tej sprawie policyjnych ustaleń wynika, że sprawcy poprzez wysłanie fałszywego linku aktywacyjnego o rzekomej niedopłacie do przesyłki jednej z firm pocztowych, w sposób nieuprawniony weszli w posiadanie danych do płatności BLIK i przelewów bankowych.

CZYTAJ TEŻ: Zduńska Wola: była sama, kiedy do jej domu wtargnęło dwóch mężczyzn W KOMINIARKACH. Grozili jej BRONIĄ

Ukradli alkohol. Rozprawiły się z nimi sprzedawczynie

- Osoby mogące mieć związek ze sprawą, w ten sposób dokonały szeregu bezprawnych transakcji opiewających na kilkanaście tysięcy złotych na szkodę mieszkanki powiatu opoczyńskiego. Policjanci pracujący nad ustaleniem sprawców, dotarli o zapisów monitoringu z jednego ze sklepów w Zakopanem, gdzie para dokonała nielegalnych transakcji finansowych oraz zapisu kamer usytuowanych w pobliżu jednego z tamtejszych bankomatów, przy użyciu którego mężczyzna wypłacił pieniądze na szkodę mieszkanki powiatu opoczyńskiego - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Jeśli ktoś z Was rozpoznaje osoby ze zdjeć, policja porosi o kontakt telefoniczny z prowadzącym sprawę pod numerem 47 846-32-87 lub 47 846-32-11. Można też powiadomić najbliższą jednostkę policji.

Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?