Zadźgał Martę i uprowadził ich 8-miesięczne dziecko

i

Autor: Przemysław Jach

Zabójstwo 20-latki w Pabianicach. DRAMAT 7-latki: To ona znalazła zakrwawione ZWŁOKI siostry [WIDEO]

2020-12-08 11:35

Zabójstwo 20-letniej Marty z Pabianic odciśnie piętno na całej rodzinie. Ten dzień na całe życie zapamięta 7-letnia siostra Marty, która w czasie, kiedy doszło do zbrodni, była u niej w mieszkaniu. To ona jako pierwsza zobaczyła leżącą we krwi siostrę i powiadomiła mamę.

Trudno sobie wyobrazić, jaki dramat przeżywa rodzina Marty z Pabianic. Wszystko wygląda na to, że 20-latka została zabita w mieszkaniu na "Piaskach" przez jednego z mężczyzn, z którym była w bliskiej relacji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kiedy w poniedziałek (7.12.2020) 20-letni Adrian R. przyszedł do Marty, w mieszkaniu oprócz 8-miesięcznej córeczki, była też jej 7-letnia siostra. Podczas dramatycznych wydarzeń dziewczynka miała być w innym pomieszczeniu. Po zabójstwie, to ona miała jako pierwsza zobaczyć martwą siostrę i zadzwonić do mamy.

KONIECZNIE ŚLEDŹ: Brutalne zabójstwo 20-letniej Marty z Pabianic. Tutaj znajdziecie WSZYSTKIE NOWE FAKTY w sprawie!

Koszmarna zbrodnia w Pabianicach. 20-latka znaleziona martwa w mieszkaniu

Jak podawaliśmy, wraz z Adrianem R., z mieszkania zniknęła również 8-miesięczna dziewczynka. Dziecko trafiło do Okna Życia w Pabianickim Centrum Medycznym. Mężczyzna jest jego domniemanym ojcem. Jak się dowiedzieliśmy, w sądzie trwa postępowanie o ustalenie ojcostwa dziewczynki.