Adrian R. przyznał się w nocy do zabójstwa pięknej Marty z Pabianic

i

Autor: Facebook / Reprodukcja Dariusz Kucharski

TYLKO U NAS: Adrian R. potwierdził udział w zabójstwie pięknej Marty z Pabianic

2020-12-08 9:41

Ta zbrodnia wstrząsnęła całymi Pabianicami koło Łodzi. W poniedziałek, 7 grudnia, na osiedlu Piaski została brutalnie zamordowana piękna, 20-letnia Marta, mama 8-miesięcznej Agusi. Po zbrodni jej córeczka została uprowadzona z mieszkania. Na szczęście tej kruszynce nic się nie stało. Morderca podrzucił ją do okna życia w miejscowym szpitalu.

O TEJ OKRUTNEJ ZBRODNI PISALIŚMY W TYM MIEJSCU.

Marta K. przebywała w mieszkaniu z 8-miesięczną córeczką i 7-letnią siostrzyczką, która przyszła do niej w odwiedziny. Wtedy do lokalu przybył 20-letni Adrian R., domniemany ojciec dziecka. Po pewnym czasie 20-latka została znaleziona leżąca we krwi przez siostrę. Miała rany kłute od noża. W mieszkaniu nie było natomiast jej córeczki.

Okazało się, że została podrzucona do okna życia w pabianickim szpitalu. Adrian R. potem odjechał w nieznanym kierunku. Policjanci rozpoczęli jego poszukiwania, jednocześnie szukając innego mężczyzny, z którym zmarła utrzymywała intymne stosunki. Jak bowiem ustalono, przed sądem toczy się sprawa o ustalenie ojcostwa maleńkiej Agnieszki.

Kilka godzin później w ręce policjantów wpadł najpierw Adrian R., później zatrzymano drugiego z mężczyzn. Jednocześnie śledczy na miejscu zbrodni zabezpieczali ślady i zbierali dowody. Jak się dowiedzieliśmy, w nocy z poniedziałku na wtorek byli już pewni, że morderstwa dokonał Adrian R.. Mężczyzna, nie widząc innego wyjścia, przyznał się w rozmowie z policjantami do udziału w zdarzeniu. Znaleziono też narzędzie zbrodni, którym się posługiwał.

Dziś (8.12) mężczyzna ma zostać formalnie przesłuchany w pabianickiej prokuraturze, gdzie usłyszy zarzuty zabójstwa. Grozić mu będzie dożywocie.

90-letni krawiec pogonił zbója z nożem