Zaginęłą Monika Kwapisz z Brzezin. Wyszła z domu i ślad po niej zaginął! WIDZIELIŚCIE JĄ?

i

Autor: Policja Brzeziny

BRZEZINY. Tajemnicze zaginięcie młodej kobiety. WIDZIELIŚCIE JĄ?

2020-10-08 7:48

Monika Kwapisz zaginęła pod koniec września 2020 r. Jak podaje policja, młoda kobieta wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Może ktoś z Was ją skojarzy? Rodzina i policja proszą o pomoc.

Monika Kwapisz ostatni raz widziana była 26 września 2020 r. Tego dnia wyszła z domu i ślad po niej zaginął. 29-latka nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Rysopis zaginionej: Kobieta wygląda na 25 lat, wzrost 160 cm, normalna budowa ciała, oczy niebieskie, nos średniej wielkości, uszy małe, przylegające, włosy proste, półdługie (za ucho), zaczesane do tyłu, koloru ciemny blond.

Znaki szczególne: zez po zdjęciu okularów (zaginiona chodzi w okularach korekcyjnych), znamiona – pieprzyki na plecach.

Monika Kwapisz, w dniu zaginięcia, ubrana była w czarną skórzaną kurtkę, miała przy sobie szarą zamszową torebkę z paskiem na ramię. Policja apeluje!

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Moniki Kwapisz proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzezinach przy ulicy Konstytucji 3 Maja 5, pod numerem telefonu 47 842 63 30, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Brzozowo. Trawa obława za 49-letnim Januszem F. Podejrzanym o zabójstwo 36-letniej żony Beaty