Detektyw wyjaśni horror w szpitalu

i

Autor: FACEBOOOK / REPRODUKCJA DARIUSZ KUCHARSKI / SUPER EXPRESS Detektyw wyjaśni horror w szpitalu

ZGIERZ. Leżała na szpitalnej podłodze. Detektyw wyjaśni ten horror [ZDJĘCIA]

2020-11-24 14:25

Wstrząsająca historia kobiety, która półnaga i ubrudzona we własnych odchodach leżała na podłodze szpitala zakaźnego w Zgierzu koło Łodzi będzie miała swój ciąg dalszy. Kontrolę w placówce rozpoczął już Narodowy Fundusz Zdrowia, wkrótce o tej skandalicznej sytuacji ma zostać zawiadomiona prokuratura, sprawę chce wyjaśnić też prywatny detektyw, Łukasz Kucharski.

O bulwersujących wydarzeniach w zgierskim szpitalu pisaliśmy w poniedziałek, 23 listopada. Dzień wcześniej ktoś zrobił zdjęcia zakażonej korownawirusem starszej kobiecie, która ubrudzona odchodami leżała na podłodze w jednej z sal dla pacjentów. Przez ten czas nie interesował się nią nikt z personelu placówki.

Zdjęcia trafiły do prywatnego detektywa z Kutna Łukasza Kucharskiego, który został poproszony o potwierdzenie ich autentyczności. On zdecydował się opublikować je w internecie.

- Po tym wszystkim skontaktowała się z nami córka tej kobiety - opowiada nam Łukasz Kucharski. - Rozpoznała na tych fotografiach swoją mamę. Co gorsza, docierają do nas sygnały, że już wcześniej dochodziło w tej klinice do podobnych zaniedbań. Dzwoniła do nas pani, której mama tam przebywa w ciężkim stanie. Starsza pani również skarżyła się na brak opieki. Teraz będziemy wyjaśniali te zdarzenia.

Detektyw ma powiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez pracowników szpitala, a kontrolę w placówce prowadzi już Narodowy Fundusz Zdrowia i nadzorujący jej działalność marszałek województwa łódzkiego.

Nikt z dyrekcji szpitala nie chciał dziś (24.11) komentować tej sytuacji. Wcześniej wydano jedynie oświadczenie, w którym władze placówki wyrażają ubolewanie z powodu tych wydarzeń.

dr Radosław Sierpiński: Osocze to złoty lek [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany