Żychlin. Psy zaatakowały na cmentarzu ludzi. Poważnie pogryzły starszego mężczyznę

2021-06-09 14:27
Żychlin. Psy zaatakowały na cmentarzu trzy osoby. Poważnie pogryzły starszego mężczyznę
Autor: BE/ Cztery Łapy Żychlin

Chwile grozy przeżyli odwiedzający groby bliskich na cmentarzu w Żychlinie (woj. łódzkie). Biegające po nekropolii dwa psy w typie owczarka zaatakowały trzy osoby. Najdotkliwiej pogryziony został starszy mężczyzna, którego pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. Wkrótce znalazł się właściciel czworonogów, który tłumaczył, że psy uciekły w nocy z posesji.

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia. poniedziałek (7 czerwca) przed południem Biegające po cmentarzu w Żychlinie dwa psy w typie owczarka zaatakowały trzy osoby. Dwóm kobietom udzielono pomocy na miejscu. Najdotkliwiej pogryziony został starszy mężczyzna, który z poważną raną ręki został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Pies pilnował pana nawet po jego śmierci

Rozpoczęły się poszukiwania właściciela psów, w które włączyło się stowarzyszenie Cztery Łapy Żychlin. Okazał się nim jeden z okolicznych mieszkańców, który - jak czytamy na portalu Express Ilustrowany - tłumaczył, że psy uciekły w nocy z posesji. Jak podaje kutnowska policja, mężczyzna miał szukać czworonogów na własną rękę, ale bezskutecznie.

Sprawę bada policja, a od efektów śledztwa oraz obrażeń, jakie odniósł poszkodowany na cmentarzu senior, zależeć będzie, jakie konsekwencje poniesie właściciel psów.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE