32-latek zginął w rozerwanym na strzępy oplu pod Zgierzem! Zdjęcia przerażają. Jest apel policji! [NOWE FAKTY]

i

Autor: Ratownictwo Drogowe ADMAR; EZG Alarmowo/Facebook.com 32-latek zginął w wypadku, do którego doszło w środę, 1 czerwca, w Bratoszewicach pod Zgierzem. Policja poszukuje świadków

32-latek zginął w rozerwanym na strzępy oplu pod Zgierzem! Zdjęcia przerażają. Jest apel policji! [NOWE FAKTY]

2022-06-01 21:07

32-latek zginął w wypadku, do którego doszło w środę, 1 czerwca, w Bratoszewicach pod Zgierzem. Jak wstępnie ustaliła policja, kierujący oplem vectra mężczyzna, jadąc w kierunku miejscowości Głowno, na łuku drogi pojechał na wprost, a następnie na ul. Szkolnej z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi i przodem pojazdu uderzył w drzewo.

32-latek zginął w rozerwanym na strzępy oplu pod Zgierzem! Nawet zdjęcia przerażają. Jest apel policji!

Policja w Zgierzu szuka świadków śmiertelnego wypadku w Bratoszewicach, do którego doszło w środę, 1 czerwca, przed godz. 3.30. Prowadzący opla vectra 32-latek podróżował w kierunku Głowna. Na łuku drogi jego auto najpierw pojechało na wprost, a następnie na ul. Szkolnej zjechało, z nieznanych przyczyn, na lewą stronę drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca zginął na miejscu, a jego pojazd został całkowicie zmiażdżony. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku, publikując też apel: "Poszukujemy świadków tego wypadku, którzy mają jakiekolwiek informacje - kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod nr tel. 47 842 52 00".

Czytaj też: Skierniewice. Spaliła męża tyrana. Sąd okazał wyrozumiałość

Czytaj też: Sfora psów ciężko raniła 18-letnią Weronikę. Wcześniej doszło do innych krwiożerczych ataków! [NOWE FAKTY]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych w Świeciu. Sprawca uciekł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany