ALE WPADŁ! 20-latek zatrzymany za brak maseczki. Miał ją W KIESZENI, ale... służyła mu do CZEGOŚ INNEGO!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. 마스크맨 /KEPI

ALE WPADŁ! 20-latek zatrzymany za brak maseczki. Miał ją W KIESZENI, ale... służyła mu do CZEGOŚ INNEGO!

2021-03-12 13:23

Do 3 lat za kratkami grozi 20-latkowi, który wpadł w ręce policji z powodu braku maseczki na twarzy. Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z łęczyckiej komendy zatrzymali go na jednej z ulic Łęczycy. Młody mężczyzna zrobił się nerwowy i jak się wkrótce okazało - miał większy powód niż niezastosowanie się do obowiązku zasłaniania nosa i ust. 20-latek bowiem miał maseczkę w kieszeni, jednak służyła mu do zupełnie innych celów.

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z łęczyckiej komendy, tylko od początku roku, podczas kontroli pieszych i kierowców zabezpieczyli już blisko 35 gramów rożnych narkotyków. W związku z tymi przestępstwami zarzuty usłyszało siedmiu podejrzanych. - Minionej doby po raz kolejny ich czujność nie zawiodła. 11 marca 2021 roku mundurowi, patrolując teren Łęczycy, na jednej z ulic zauważyli pieszego, który nie stosował się do obowiązku zasłaniania nosa i ust. W trakcie legitymowania nerwowe zachowanie mężczyzny wzbudziło czujność funkcjonariuszy. Kiedy skontrolowali 20-latka, w jego kurtce ujawnili maseczkę ochronną, a w niej ukrytą dilerkę, z ponad gramem marihuany - informuje policja.

ZOBACZ TEŻ: "Je***ć biedę!" Tak Miasto promuje Kartę Łodzianina! Oburzeni? [WIDEO]

Kierowca autobusu wezwał policję bo pasażer nie miał maseczki. Nie pojechał dalej

Mieszkaniec powiatu łęczyckiego został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut dotyczący tego przestępstwa. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat więzienia. 20-latek nie uniknął również odpowiedzialności za nieprzestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

CZYTAJ TEŻ: