Motocykliści osierocili czworo dzieci

i

Autor: Reprodukcja Dariusz Kucharski

Aleksandrów Łódzki. Motocykliści osierocili czworo dzieci. Jest apel o pomoc [FOTO]

2021-05-10 13:08

Wystarczyła chwila nieuwagi, a życie trzech rodzin zamieniło się w koszmar. Dwie straciły rodziców, członkowie trzeciej będą żyć ze świadomością, że do ich śmierci przyczyniła się bliska im osoba. W koszmarnym wypadku, do którego doszło w Aleksandrowie Łódzkim zginęło dwóch motocyklistów i żona jednego z nich. Osierocili czworo dzieci.

Była sobota, tuż przed godziną 20. Tomasz G. (43 l.) i jego żona Beata J. (42 l.) jechali motorem marki suzuki ulicą 11 listopada w Aleksandrowie od strony Lutomierska. Obok nich hondą podążał Przemysław B. (40 l.). W przeciwnym kierunku swoim jeepem poruszała się 23-letnia mieszkanka Łodzi.

Tragiczny wypadek w Łodzi

Niestety kobieta w pewnym momencie rozpoczęła manewr wyprzedzania poprzedzającego jej auto samochodu. Zjechała na lewy pas i w tym momencie czołowo zderzyła się z motocyklistami. Tomasz G. i Przemysław B. zginęli na miejscu. Żona pierwszego z mężczyzn trafiła do szpitala, ale jej obrażenia były tak poważne, że lekarzom nie udało się uratować kobiety. Małżeństwo osierociło syna Dominika. Pan Przemysław pozostawił pogrążone w żałobie troje dzieci i żonę Martę. 23-latka z jeepa również została przewieziona do szpitala. Była trzeźwa. Jej stan nie pozwolił na razie na przesłuchanie.

Przyjaciele zmarłych motocyklistów zorganizowali dla ich rodzin zbiórkę pieniędzy. Można je wpłacać TUTAJ.