Antoniówka. 19-latek POWAŻNIE RANNY w wypadku na motocyklu! Był PIJANY i NAĆPANY

2021-04-12 11:34 Emilia Białecka
Antoniówka. 19-latek POWAŻNIE RANNY w wypadku na motocyklu! Był PIJANY i NAĆPANY
Autor: Policja /KWP Łódź

Poważny wypadek miał miejsce w miniony weekend (11.04) w miejscowości Antoniówka w gminie Sławno. Jak podaje policja, 19-latek stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do rowu. Doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Jak się okazało, prowadził motocykl pod wpływem alkoholu i marihuany. Nie posiadał też uprawnień do prowadzenia motocykla.

Wypadek w Antoniówce miał miejsce 11 kwietnia po godzinie 18:00. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, 19-latek, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, gdzie doszło do wywrócenia motocykla. - Jak ustalili policjanci, kierujący nie posiada uprawnień do kierowania, poza tym w chwili zdarzenia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i był pod wpływem narkotyku. Pojazd, którym poruszał się 19-latek nie był ubezpieczony - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

ZOBACZ TEŻ: Łódzkie. PIJANY kierowca TIR-a uderzył w osobówkę i odjechał. Zostawił rannych: 19-latkę i 20-latka [FOTO]

Pościg za motocyklistą

Mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Został przetransportowany do szpitala w Opocznie, a następnie do jednego z łódzkich szpitali.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE