AWANTURA w kutnowskim kantorze. Bułgar chciał zrobić przewałkę, ale właściciel się nie dał

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. diegoparra

AWANTURA w kutnowskim kantorze. Bułgar chciał zrobić "przewałkę", ale właściciel się nie dał

2021-02-17 10:04

50-letni obywatel Bułgarii trafił do aresztu po tym, jak próbował oszukać właściciela jednego z kutnowskich kantorów metodą na tzw. "przewałkę". Oszustwo nie udało się, dzięki czujności mężczyzny. Bułgar odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 8 lat za kratkami.

W miniony poniedziałek (15 lutego) do jednego z kantorów w Kutnie wszedł mężczyzna, który chciał wymienić pewną sumę euro na polskie złotówki. Właściciel kantoru przeliczył gotówkę i przygotował plik złotówek do wymiany, które podzielił na dwie części. Przekazał mężczyźnie pierwszą partię pieniędzy celem przeliczenia, szykując w międzyczasie kolejny plik do wymiany. Mężczyzna odebrał od kasjera część pieniędzy i jedną ręką ze spodu pliku sprytnie schował w dłoni część banknotów. Po chwili oddał kasjerowi pieniądze mówiąc, że się rozmyślił i nie będzie jednak wymieniał gotówki i zażądał zwrotu euro, które przekazał.

CZYTAJ: ŁÓDŹ: Senior poturbował laską pracownicę piekarni i UKRADŁ CHLEB! Okazało się, że... jest poszukiwany

Białystok. Nieznajomy próbował uprowadzić 9-latka, zamaskowanego porywacza szuka policja. Wizja lokalna z udziałem chłopca

- Właściciel kantoru wykazał się dużą czujnością i przeliczył plik pieniędzy zwrócony przez mężczyznę. Kiedy zorientował się, że brakuje banknotów oświadczył, że dzwoni na policję. Wówczas klient wszczął awanturę, zaczął wyzywać właściciela kantoru i mu grozić - opisuje policja.

Mężczyzną okazał się 50-letni obywatel Bułgarii. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. We wtorek usłyszał zarzut usiłowania oszustwa i gróźb karalnych. Za przestępstwo usiłowania oszustwa grozi mu do 8 lat więzienia.

Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?