Chodził po sklepach i KRADŁ PUSZKI WOŚP. Nieźle się obłowił, ale teraz grozi mu NAWET KILKA LATEK za kratkami

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Chodził po sklepach i KRADŁ PUSZKI WOŚP. Nieźle się obłowił, ale teraz grozi mu NAWET KILKA LATEK za kratkami

2021-02-08 14:14

23-letniemu skierniewiczanowi, za szczególnie zuchwałą kradzież, grozi kara nawet do 8 lat za kratkami. Mężczyzna ukradł ze sklepów puszki WOŚP. Oba przypadki kradzieży zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. W puszkach zebrana była nie mała suma pieniędzy.

Komenda Miejska Policji w Skierniewicach pod koniec stycznia 2021 roku otrzymała zgłoszenia dotyczące kradzieży dwóch puszek WOŚP ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Puszki znajdowały się przy kasach sklepowych. W jednym przypadku sprawca wykorzystał nieobecność ekspedientki przy kasie, natomiast w drugim- celowo odwrócił uwagę pracownicy sklepu, aby zabrać puszkę. Łączna wartość skradzionych datków wyniosła około 1000 złotych.

CZYTAJ TEŻ: Ktoś WYRZUCIŁ NA MRÓZ 10 szczeniaków! Maleństwa CUDEM OCALAŁY! Policja szuka właściciela! [ZDJĘCIA]

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek

- Oba przypadki kradzieży zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Dzięki temu znany był rysopis sprawcy. Po wnikliwej analizie obrazu z kamer, policjanci wytypowali sprawcę tych kradzieży. Był to notowany wcześniej 23-letni skierniewiczanin. Mężczyzna został zatrzymany 4 lutego 2021 roku. Policjanci odzyskali jedną ze skradzionych puszek, niestety była już pusta - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

23-latek usłyszał zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej. Teraz grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia.

Przypomnijmy, do podobnie zuchwałej kradzieży doszło również w Łodzi. W dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021, do jednej z wolontariuszek na placu Wolności podszedł mężczyzna, który zmylił ją, udając, że chce wrzucić pieniądze, po czym wyrwał puszkę i uciekł. W sprawę zamieszanych jest kilka osób [CZYTAJ WIĘCEJ...]

FAKTY i MITY na temat morsowania! Nie znasz ich? Nie wchodź do wody!

Pytanie 1 z 10
Kto nie powinien morsować?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany