Ciało noworodka leżało na śmietniku w żółtej reklamówce. Wstrząsające szczegóły horroru w Łodzi

i

Autor: Policja + pixabay.com, CC0 fot. fritzbraus /zdjęcie ilustracyjne

Ciało noworodka leżało na śmietniku w żółtej reklamówce. Wstrząsające szczegóły horroru w Łodzi

2022-01-03 10:10

Policja wciąż poszukuje matki i osób, które mogły mieć związek z porzuceniem noworodka na śmietniku na łódzkiej Retkini. Prokurator zdradza, co udało się ustalić do tej pory.

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę (1 stycznia 2022 r.). Jak podała policja, około południa, w kontenerze pergoli śmietnikowej przy ul. Maratońskiej, przypadkowa osoba znalazła zwłoki noworodka. Maleństwo owinięte było w żółtą reklamówkę. Miejsce zostało zabezpieczone przez policję, która od razu wszczęła poszukiwania matki oraz ewentualnych osób mogących mieć z tą sprawą związek. Mimo podjętych działań, na razie nie udało się ustalić, w jaki sposób zwłoki noworodka zostały podrzucone na śmietnik.

Zobacz także: Zabójstwo Madzi z Sosnowca. Katarzyna W. zabiła własne dziecko. 10 lat od tragedii [ZDJĘCIA]

Szokująca śmierć trzech chłopców i ich matki pod Opocznem

Wiadomo natomiast, że martwe dziecko to chłopiec. Jak informuje Krzysztof Kopania, rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej, według wstępnych ustaleń, malec został urodzony w 8-9 miesiącu ciąży, miał odciętą pępowinę. Biegły stwierdził, że w chwili, kiedy dziecko zostało podrzucone na śmietnik, prawdopodobnie nie żyło już od kilku do kilkudziesięciu godzin. Noworodek prawdopodobnie miał uraz głowy.

To, w jaki sposób zmarł chłopiec ma ustalić sekcja zwłok.

Horror na łódzkiej Retkini. Zwłoki noworodka w pergoli śmietnikowej. Policja poszukuje matki!

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Ciało noworodka znalezione na śmietniku na łódzkiej Retkini. Policja prosi o pomoc!

Policja prosi o pomoc i apeluje o kontakt osoby, które widziały w nocy z 31 grudnia 2021 r. na 1 stycznia 2022 r. osobę z żółtą reklamówką kręcącą się nieopodal śmietnika przy ul. Maratońskiej, a także osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Osoby te proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Łodzi (ul. Armii Krajowej). Można kontaktować się także całodobowo telefonicznie pod numerami: 47 8412350; 47 8412349, lub 112.

Sonda
Co powinno grozić matce noworodka?