W wypadku w Topoli Królewskiej zginęły dwa yorki

i

Autor: pixabay.com /CC0, Gadini W wypadku w Topoli Królewskiej zginęły dwa yorki

Dwa yorki zginęły w wypadku samochodowym w Topoli Królewskiej

2016-06-30 12:48

W tym tygodniu, w miejscowości Topola Królewska w woj. łódzkim, miał miejsce na pozór niegroźny wypadek. Kobiecie, która wjechała autem do rowu nic się nie stało, zginęły natomiast jej psy.

Po przeprowadzeniu oględzin oraz rozmowie ze świadkami i uczestnikami zdarzenia policja wstępnie ustaliła, że 51–latka kierująca peugeotem, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad samochodem, a następnie zjechała do rowu i uderzyła w betonowy przepust. Uwagę kierującej najprawdopodobniej zaabsorbowały dwa psy rasy york, które jechały wraz z nią w aucie. 51–latka oraz 7–letnia pasażerka zostały hospitalizowane, ich zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Niestety, zwierzęta, w następstwie odniesionych obrażeń, nie przeżyły.

Zobacz też: Poważny wypadek na rondzie Sybiraków w Łodzi [ZDJĘCIA+WIDEO]: Zderzenie tramwaju z autobusem. Rannych zostało 25 osób

WAŻNE:

W przypadku małego kota czy psa warto zainwestować w transporter, który można położyć na podłodze pomiędzy siedzeniami lub przypiąć go pasami na tylnym siedzeniu. Przewóz dużych psów może być bardziej skomplikowany. Tutaj metodą może być przewożenie na tylnym siedzeniu na specjalnej macie czy przeznaczonych do tego szelkach lub w bagażniku - nie zapominając w tym wypadku o dostępie powietrza.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany