Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi

i

Autor: Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości / facebook.com Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi

Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w weekend w Łodzi [GALERIA ZDJĘĆ]

2016-03-09 18:30

Jeśli poszukujecie niebanalnych rzeczy do swojego mieszkania, albo lubicie szperać w „starociach” - Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości (12-13 marca) jest wydarzeniem dla was.

Giełda rzeczy dawnych i osobliwości na zdjęciach:

Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości po raz kolejny zawita do Łodzi. Będzie się odbywać w dniach 12-13 marca w hali Expo przy al. Politechniki 4. - Zapraszamy kolekcjonerów, hobbystów, zbieraczy oraz miłośników rzeczy dawnych i osobliwych - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Giełda organizowana jest od 2004 r. Na 2500 mkw powierzchni hali w asortymencie wystawców znajdziemy m.in. monety i banknoty, szkło i porcelana, zabytkowe srebra, zegary, starodruki, meble, fotografie, dawne zabawki, a także historyczna broń biała i palna. Jeśli ktoś zbiera np. stare karty telefoniczne, to także znajdzie na łódzkiej giełdzie coś dla siebie.

Bilety i godziny otwarcia

Wstęp na Ogólnopolską Giełdę Rzeczy Dawnych i Osobliwości kosztuje 10 lub 6 zł (bilet normalny lub ulgowy). W sobotę wydarzenie będzie się odbywać w godz. 10.00-17.00, a w niedzielę w godz. 10.00-16.00. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie organizatora imprezy.

Nasi Partnerzy polecają