Grabów: Był kompletnie PIJANY i LEŻAŁ NA DRODZE. Przejechało po nim auto. KOSZMAR!

i

Autor: BE /archiwum

Grabów: Był kompletnie PIJANY i LEŻAŁ NA DRODZE. Przejechało po nim auto. KOSZMAR!

2020-12-17 10:10

Do koszmarnego wypadku doszło w środę (16.12.2020 r.) w miejscowości Grabów pod Łęczycą. Po leżącym na drodze mężczyźnie przejechało auto. Jak się okazało, 42-latek był kompletnie pijany. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Łęczyccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Grabów. Na leżącego na jezdni mężczyznę najechał kierowca minivana. Policjanci apelują o korzystanie przez pieszych z elementów odblaskowych.

Wypadek w miejscowości Grabó miał miejsce 16.12. po godzinie 7:00 rano. Dyżurny łęczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca volkswagenem kobieta nie zauważyła leżącego na jezdni 42-letniego mężczyzny i najechała na niego. Szczęśliwie, odniesione przez rannego obrażenia nie zagrażają jego życiu. Jak podaje policja, potrącony mężczyzna, w chwili zdarzenia, był nietrzeźwy.

Przypomnijmy, do podobnego wypadku doszło dwa dni wcześniej w Wiadernie w powiecie tomaszowskim. Tam, 27-letnia kobieta również przejechała po leżącym na drodze mężczyźnie. Niestety, 51-latek nie przeżył [CZYTAJ WIĘCEJ...]

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj

Policjanci apelują o korzystanie przez pieszych z elementów odblaskowych. - Prawidłowe ich umieszczenie w polu działania świateł samochodowych pojazdów nadjeżdżających z obu kierunków znacznie zwiększa bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu - przestrzega policja.

Obowiązujące przepisy za brak elementu odblaskowego przewidują karę grzywny w wysokości 100 zł.

9 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa kochanka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany