Tragiczny wypadek w Wiadernie: 27-latka NAJECHAŁA NA LEŻĄCEGO mężczyznę. KOSZMAR! Co tam się stało?

i

Autor: BE /archiwum

Tragiczny wypadek w Wiadernie: 27-latka NAJECHAŁA NA LEŻĄCEGO mężczyznę. KOSZMAR! Co tam się stało?

2020-12-15 11:46

Śmiertelny wypadek w Wiadernie miał miejsce w poniedziałek (14.12.2020 r.) Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 27-letnia kobieta najechała na mężczyznę, który leżał na drodze. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek w miejscowości Wiaderno (powiat tomaszowski) miał miejsce kilkanaście minut po godzinie 17:00. Wezwani policjanci zastali na miejscu 27-letkę, która w momencie zdarzenia kierowała osobową toyotą oraz leżącego na chodniku, nieprzytomnego mężczyznę.

ZOBACZ TEŻ: Wypadek na Zgierskiej w Łodzi: 23-letni sprawca porzucił auto Z RANNYM KOLEGĄ! W drugim aucie poszkodowana KOBIETA Z DZIECKIEM [FOTO]

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i do czasu przyjazdu karetki pogotowia kontrolowali jego czynności życiowe. Zespół ratownictwa medycznego, po udzieleniu niezbędnej pomocy na miejscu, przewiózł 51-latka do szpitala w Tomaszowie. Niestety, na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

- Pracujący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że 27-latka poruszała się od ulicy Ludowej w Tomaszowie w kierunku ulicy Dąbrowskiej. Jadąc przez Wiaderno najechała na leżącego na jezdni w miejscu nieoświetlonym i niewyposażonego w elementy odblaskowe 51-latka. Kierująca toyotą była trzeźwa - podaje policja.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj

Sąd w Łodzi skazał go na więzienie, bo pomylił osoby?