Great September 2022. Artur Rojek zawitał do Łodzi z nowym festiwalem!

i

Autor: UMŁ

Great September 2022. Artur Rojek zawitał do Łodzi z nowym festiwalem!

2022-02-27 7:04

We wrześniu 2022 r. do Łodzi zawita nowy festiwal. Koncerty w ramach Great September odbywać się będą w łódzkich klubach muzycznych. Współorganizatorem nowego festiwalu jest Artur Rojek. Szczegóły w materiale.

Artur Rojek, który kieruje OFF Festivalem i Łukasz Minta, twórca Spring Break oraz miasto Łódź połączyli siły w nowej inicjatywie. Nowy festiwal Great September będzie miejscem spotkań branży muzycznej i szansą dla zespołów z całego kraju, by trafić do szerokiej publiczności.

Koncerty Great September odbywać się będą w łódzkich klubach muzycznych, wtopionych w unikalną architekturę miasta. "Bo nie przypadkiem gospodarzem festiwalu będzie właśnie Łódź – miasto w sercu Polski, którego postindustrialny charakter połączony z niepokornym, kreatywnym duchem, każą dziś myśleć o Łodzi jako o miejscu o charakterze zbliżonym do nowojorskiego Williamsburga, Shoreditch w Londynie czy berlińskiego Prenzlauerbergu. Tu oddycha się historią i zarazem tworzy nową" - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Łódzkie dramatycznie się wyludnia! Dane są gorsze niż zakładano

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Projekt o pełnej nazwie Great September Showcase Festival & Conference łączyć będzie występy gwiazd z koncertami artystów, którzy czekają na odkrycie (i jako gwiazdy tu wrócą, za kilka lat…). Rozmowy kuluarowe i nieformalne spotkania towarzyszyć będą oficjalnej części konferencyjnej, z dyskusjami panelowymi i warsztatami poświęconymi najważniejszym wyzwaniom gwałtownie zmieniającej się branży muzycznej.

ZOBACZ: Trujący pył nad Łodzią i regionem! Jest alert Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Great September zaplanowany jest na 15-17 września 2022 r.

Szczegóły już wkrótce.

Sonda
Jak często jeździsz na festiwale?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany