Groźny wypadek na DK92 pod Kutnem. Pięć osób rannych

i

Autor: Policja, archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Groźny wypadek na DK92 pod Kutnem. Pięć osób rannych

2022-03-29 8:39

Na drodze krajowej nr 92 niedaleko Kutna, między miejscowością Sokół a wsią Kaszewy Tarnowskie (woj. łódzkie), w poniedziałek (28.03.2022 r.) późnym wieczorem miał miejsce poważny wypadek. W zderzeniu dwóch aut osobowych rannych zostało pięć osób.

Na dk92 między miejscowością Sokół a wsią Kaszewy Tarnowskie w kierunku Kutna (Łódzkie) zderzyły się dwa samochody osobowe - podała Polska Agencja Prasowa (PAP). Doszło do dachowania. "W wypadku pięć osób zostało rannych" - przekazał Łukasz Opas z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Na drodze krajowej nr 92 - jak podała GDDKiA - były spore utrudnienia: zablokowana jezdnia a potem ruch wahadłowy. Dk92 w okolicach Kutna jest już przejezdna - wskazano w komunikacie.

ZOBACZ TEŻ: Łódź. Chciała doszkolić się do egzaminu na prawko, potrąciła własną matkę. Ten błąd zapamięta do końca życia...

Nidzica. Potrącił 19-latkę na przejściu dla pieszych

To nie jedyny poważny wypadek, który miał miejsce w poniedziałek (28 marca). Trwa wyjaśnianie okoliczności śmiertelnego zdarzenia, do którego doszło w Łowiczu. W wyniku potrącenia przez kierowcę osobowego forda zginęła 68-letnia rowerzystka.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają