Tragedia na ul. Łęczyckiej w Łowiczu. Nie żyje rowerzystka

i

Autor: pixabay.com, CC0 /zdjęcie ilustracyjne

Tragedia na ul. Łęczyckiej w Łowiczu. Nie żyje rowerzystka

2022-03-28 13:52

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś (28.03.2022 r.) na ul. Łęczyckiej w Łowiczu. Nie żyje rowerzystka potrącona przez samochód. Co tam się wydarzyło?

Potrącenie rowerzystki na ul. Łęczyckiej w Łowiczu (28.03.2022)

Wypadek na ul. Łęczyckiej w Łowiczu miał miejsce w poniedziałek (28 marca) tuż po godzinie 9:00. Doszło tam do potrącenia rowerzystki przez osobowego forda. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 68-letnia cyklistka zmarła. Jak podaje policja, to mieszkanka powiatu łowickiego. "Kierujący fordem 73-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego był trzeźwy. Z ustaleń policjantów wynika, że oba pojazdy poruszały się w stronę Łowicza. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków oraz wykonali oględziny. Czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora" - podaje kom. Urszula Szymczak z łowickiej policji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Łódź. Chciała doszkolić się do egzaminu na prawko, potrąciła własną matkę. Ten błąd zapamięta do końca życia...

Nidzica. Potrącił 19-latkę na przejściu dla pieszych

Śledztwo mające na celu wyjaśnić okoliczności tego wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i rozwagi zarówno do kierujących autami, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?