GROŹNY wypadek pod Opocznem: 17-latka WYRZUCIŁO Z BAGAŻNIKA, w którym jechał. Jest POWAŻNIE RANNY

i

Autor: BE /archiwum

GROŹNY wypadek pod Opocznem: 17-latka WYRZUCIŁO Z BAGAŻNIKA, w którym jechał. Jest POWAŻNIE RANNY

2020-10-01 13:44

17-letni chłopak z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, po tym jak samochód kierowany przez jego 18-letniego kolegę uderzył w drzewo. Jak ustalili policjanci 17-latek dla żartów, podróżował w bagażniku seata.

Do tego niecodziennego, ale bardzo poważnego w skutkach wypadku drogowego, doszło w minioną środę (30 września 2020 roku) po godzinie 21:00 w jednej z miejscowości w gminie Sławno w powiecie opoczyńskim. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że 18-letni kierowca seata, nie dostosował prędkości do trudnych warunków drogowych, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

W aucie podróżowało jego dwóch kolegów w wieku 17 i 18 lat. - Jak się okazało, młodszy z chłopców dobrowolnie wsiadł do bagażnika seata i w takich warunkach zgodził się na wspólną podróż. Niestety, w wyniku silnego uderzenia, nastolatek wypadł z bagażnika samochodu. Chłopak został poważnie ranny. Z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Młody kierowca był trzeźwy - opisuje asp. szt. Barbara Stępień.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi opoczyńska policja i apeluje o rozsądek. - Przypominamy, że śliska nawierzchnia drogi znacząco utrudnia bezpieczną jazdę. Warto o tym pamiętać i jeździć wolniej - przestrzega.

Mielno. Moment kradzieży ferrari wartego ponad milion zł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany