Kutno: 20-LETNI DILER przyłapany na gorącym uczynku. Nie uwierzycie, GDZIE TRZYMAŁ NARKOTYKI!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. ICE_TheShooter

Kutno: 20-LETNI DILER przyłapany na gorącym uczynku. Nie uwierzycie, GDZIE TRZYMAŁ NARKOTYKI!

2020-10-01 10:26

Kutnowscy policjanci pod jednym z marketów zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się, więc przeszukane zostały również ich mieszkania. Teraz grozi im do 3 lat za kratkami.

29 września 2020 roku ok godz. 23.00 funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego kutnowskiej policji na jednym z parkingów przy markecie zauważyli zaparkowane dwa samochody nissana i vw golfa a przy nich grupkę młodych osób. - Z wiedzy mundurowych wynikało, że kierowca nissana może posiadać przy sobie substancje zabronione. Policjanci podjęli więc interwencję i wylegitymowali wszystkie osoby. Kierowcami pojazdów okazali się 19 i 20-letni mieszkańcy naszego powiatu, którzy podczas przeprowadzanej interwencji zaczęli się nerwowo zachowywać, co wzbudziło czujność funkcjonariuszy - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

W wyniku przeszukań w samochodzie należącym do 20-latka policja znalazła 5 torebek z suszem roślinnym. Natomiast w vw golfie - jedną. Jak podaje policja, badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana.

Ponadto, w mieszkaniu 20-latka znaleziono więcej narkotyków. Były ukryte... w sejfie. Policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 22 gramy marihuany. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty za posiadanie środków odurzających. 20-latek dodatkowo odpowie również za udzielanie narkotyków. Grozi im kara do 3 lat za kratkami.

Mielno. Moment kradzieży ferrari wartego ponad milion zł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany