Heroiczna walka o życie potrąconego rowerzysty. Koszmarny wypadek w Kutnie

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Heroiczna walka o życie potrąconego rowerzysty. Koszmarny wypadek w Kutnie

2022-01-17 12:39

Dziś (17.01.2022) rano na drodze krajowej numer 60 w Kutnie miał miejsce tragiczny wypadek. 56-letni rowerzysta został potrącony przez samochód. Przybyłe na miejsce służby próbowały go ratować, ale reanimacja nie przyniosła skutku.

Wypadek w Kutnie (17.01) miał miejsce po godzinie 7 w okolicy skrzyżowania ulicy Objazdowej ze Słoneczną. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 59-letni rowerzysta, został potrącony przez samochód marki Audi, którym kierował 64-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Jak podaje policja, cyklista nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. "Na miejsce wypadku przyjechali jadący właśnie na inne zdarzenie policjanci z kutnowskiej drogówki. Jeden z funkcjonariuszy natychmiast podjął akcję reanimacyjną rowerzysty. Po przybyciu karetki pogotowia, ratownicy medyczni przejęli działania. Niestety, mimo czynności ratunkowych mężczyzna zmarł" - informuje podkom. Edyta Machnik z kutnowskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Łódź. Zaginęła dwójka dzieci! Nie dają znaku życia od kilku dni. Pilne!

Szaleniec zaczaił się na kuriera. Wbił mu w plecy igłę ze strzykawką!

Kierujący audi był trzeźwy. Policjanci na miejscu wykonują czynności związane z wypadkiem. Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego pod nadzorem prokuratury będą teraz wyjaśniać policjanci z kutnowskiej policji.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany