Atak nożownika w domu pomocy społecznej! 26-latek próbował zabić pacjenta

i

Autor: Shutterstock zdjęcie ilustracyjne

KOSZMARNE SCENY

Horror! Atak nożownika w szpitalu w Zgierzu. Szaleniec rzucił się z nożem na 32-letnią znajomą

2024-02-25 16:46

Makabryczne doniesienia! W szpitalu w Zgierzu (woj. łódzkie) odwiedzający pacjentkę 41-letni mężczyzna wpadł w prawdziwy w szał i rzucił się na kobietę z nożem. W plecaku miał łatwopalną substancję. Nożownik został zatrzymany, a teraz grozi mu dożywocie - podał w niedzielę, 25 lutego, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania.

Zgierz. Makabryczny finał odwiedzin w szpitalu. 41-latek rzucił się z nożem na znajomą 

Koszmarne sceny rozegrały się w niedzielę, 25 lutego, w jednej z placówek medycznych w Zgierzu. Podczas odwiedzin w Szpitalu Wojewódzkim w tym mieście 41-letni mężczyzna wpadł w prawdziwy szał i ugodził nożem swoją 32-letnią znajomą. - Mężczyzna zadał jej ciosy nożem. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania.

To nie wszystko - nożownik nie poprzestał na agresji wobec znajomej pacjentki szpitala. Napastnik zaatakował też gazem pieprzowym świadków, którzy usiłowali pomóc kobiecie - dodał rzecznik łódzkiej prokuratury. 

Jak okazało się po zatrzymaniu i przeszukaniu, zatrzymany 41-latek miał w plecaku substancję łatwopalną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi zgierska prokuratura. Napastnikowi grozi dożywocie. To kolejna sytuacja, w której mamy do czynienia z agresją na terenie szpitala. W ostatnich dniach podobna makabra rozegrała się w jednym ze szpitali w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ: Atak nożownika w Warszawie. Pacjent ranił sanitariusza i pielęgniarkę

Atak nożownika w Częstochowie. Napastnik ranił kilka osób, policja oddała strzały!
Sonda
Czy spotkałeś się kiedyś z agresją ze strony obcego człowieka na ulicy?