Otrzymał leki uspokajające i ZMARŁ! Tajemnicza śmierć 36-latka z Ostrowa Wielkopolskiego

i

Autor: BE /archiwum Otrzymał leki uspokajające i ZMARŁ! Tajemnicza śmierć 36-latka z Ostrowa Wielkopolskiego

HORROR na łódzkich Bałutach. Pogotowie wezwane do mężczyzny pociętego maczetą!

2021-01-13 14:56

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi śledztwo dotyczące wydarzeń, do których doszło w jednym z mieszkań na łódzkich Bałutach. W nocy 10 stycznia 30-letni mężczyzna zadzwonił na pogotowie prosząc o pomoc dla kolegi, który rzekomo miał się sam pociąć maczetą.

9 stycznia dwóch mężczyzn poszło do mieszkania ojca jednego z nich. Kiedy nie zastali go w domu postanowili wykorzystać okazję i napić się alkoholu. Krótko po północy, jeden z nich wezwał na miejsce karetkę pogotowia twierdząc, że jego zaproszony kolega sam pociął się maczetą, która znajdowała się w mieszkaniu.

CZYTAJ TEŻ: ŁÓDŹ: 40-latek groził kierowcy autobusu MACZETĄ, bo ten na niego... trąbił

- Policjanci, po usłyszeniu tej wersji zdarzenia, nie dali wiary słowom 30-latka. Oględziny ciała pokrzywdzonego, jakie zostały przeprowadzone przez biegłego, wykazały, że nie mógł on sam zadać sobie tak dotkliwych obrażeń. Świadczyły o tym również wyniki przeprowadzonych oględzin - opisuje policja.

Ostatecznie 30-latek, który był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut średniego uszkodzenia ciała, za co grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty został aresztowany na 3 miesiące. Pokrzywdzony trafił, natomiast do szpitala. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Całe Ząbki opłakują zamordowanego sklepikarza
Nasi Partnerzy polecają