Jest praca dla łodzian! TME poszukuje kilkuset chętnych

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. lukasbieri

Jest praca dla łodzian! TME poszukuje kilkuset chętnych

2021-04-25 8:00

Jeden z największych łódzkich pracodawców właśnie rekrutuje nowych pracowników. Na granicy Łodzi i Rzgowa, w supernowoczesnym Centrum Logistycznym firmy TME, pracę znajdzie nawet 500 osób. Do jakich działów trwa nabór? Szczegóły znajdziecie w materiale.

Centrum Logistyczne Rzgów będzie jednym z najnowocześniejszych magazynów na świecie, w którym ramię w ramię z ludźmi pracować będą roboty. - Obecnie firma poszukuje pracowników do działów/obszarów: centrum logistyczne (zarówno pracownicy magazynu, jak i kadra kierownicza), marketing, analityka, HR, BHP, inwestycje maszynowe, video, IT, programowanie, zarządzanie projektami, księgowość, sprzedaż, transport – wylicza wiceprezydent miasta Łodzi, Adam Pustelnik. – To bardzo dobra wiadomość dla łodzian poszukujących pracy - zauważa.

11-letnia Martyna liczy w głowie szybciej, niż dorośli na kalkulatorze!

W tej chwili TME ma 25 otwartych procesów rekrutacyjnych, w wyniku których zatrudni około 80 osób (55 osób w Centrach Logistycznych, 25 osób w biurowcu).

- Prace budowlane związane z powstaniem naszego nowego Centrum Logistycznego rozpoczęliśmy w III kwartale 2019 r., a pierwsi pracownicy pojawili się w jego wnętrzach już na początku bieżącego roku. Podstawowym celem realizacji tego projektu jest zapewnienie naszym klientom z całego świata możliwie najwyższego standardu obsługi. W tej chwili, z naszego Centrum Logistycznego Łódź zlokalizowanego przy ul. Ustronnej, wysyłamy do nich ponad 5000 paczek dziennie. Centrum Logistyczne Rzgów pozwoli nawet podwoić tę liczbę - mówi Andrzej Kuczyński, członek zarządu ds. operacyjnych TME.

W tej chwili, w strukturach TME zatrudnionych jest ponad 1100 osób, a ze względu na dynamiczny rozwój firmy, miejsc pracy stale przybywa. Wszystkie aktualne oferty pracy w TME można znaleźć na stronie: kariera.tme.eu.

Jedna taka wpadka i mogą uznać Cię za "buraka"! SPRAWDŹ, czy znasz zasady savoir vivre!

Pytanie 1 z 15
Jeśli przytrafi nam się rozmowa telefoniczna w towarzystwie, po jej zakończeniu...
Nasi Partnerzy polecają