Jurek Owsiak odsłonił w Łodzi pomnik WOŚP. Lustrzane serce ma ponad 3,5 metra!

i

Autor: UMŁ

Jurek Owsiak w Łodzi

Jurek Owsiak odsłonił w Łodzi pomnik WOŚP. Lustrzane serce ma ponad 3,5 metra!

2022-07-20 20:05

Dziś (20 lipca) w Łodzi miało miejsce uroczyste odsłonięcie pomnika WOŚP z udziałem Jurka Owsiaka. Wielkie lustrzane serce ma ponad 3,5 metra i stanęło przy ul. Ogrodowej 16, przed hotelem PURO.

W środę (20 lipca) rzeźba WOŚP w Łodzi została uroczyście odsłonięta przez Jurka Owsiaka, pomysłodawcę i organizatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Zanim serce WOŚP dotarło do Polski przebyło 12 tysięcy mil morskich. Wyruszyło z chińskiego Tianjin pod Pekinem, w którym zostało stworzone przez kolektyw artystyczny Sino Sculpture Group" - opisuje łódzki magistrat.

PRZECZYTAJ TEŻ: Urodziny Łodzi 2022: koncerty, Parada Wolności, pikniki, atrakcje dla dzieci

Wielkie serce wykonane jest z blachy polerowanej, co daje efekt lustrzanego odbicia. To druga w Polsce wielkoformatowa rzeźba wolnostojąca, wykonana w tym materiale. Rzeźba ma ma ponad 3,5 metra. Zobaczyć ją można przy ul. Ogrodowej 16, przed hotelem PURO.

ZOBACZ: TME Polówka 2022 w Łodzi [PROGRAM]. Seanse w plenerze w aż 15 miejscach!

Serce WOŚP stanęło w Łodzi
Sonda
Podoba Ci się pomnik WOŚP, który stanął w Łodzi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany