KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI. Zaparkowała passatem w kuchni. Co tu się wydarzyło?! [NOWE FAKTY]

2020-09-28 11:52

O wielkim szczęściu mogą mówić lokatorzy jednego z budynków przy ul. Łaskiej w Konstantynowie Łódzkim. W niedzielę, 27 września, wieczorem przez okno wpadł do ich kuchni... rozpędzony volkswagen passat. Kilka minut wcześniej wszyscy mieszkańcy opuścili to pomieszczenie. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nadal tam przebywali.

Do tego przerażającego wypadku doszło tuż po godzinie 23. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 23-letnia kobieta jechała volkswagenem ulicą Kilińskiego w Konstantynowie Łódzkim. Dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Łaską nie zatrzymała samochodu przez znakiem STOP i wyjechała z drogi podporządkowanej na wprost. Samochód wybił się na krawężniku, przeleciał przez barierki i przez okno wleciał do kuchni budynku stojącego naprzeciwko ulicy Kilińskiego.

Mieszkańcy zerwali się na równe nogi, część z nich wybiegła z mieszkań. Natychmiast wezwano pomoc. Jako pierwsi na miejscu zjawili się strażacy z OSP Konstantynów Łódzki. Ewakuowali pozostałych lokatorów, przeszukali zniszczone pomieszczenia i wydostali uwięzioną w samochodzie sprawczynię tego nieszczęścia. Została wyniesiona z auta na desce ortopedycznej i przekazana pod opiekę ekipie pogotowia ratunkowego. Kobieta trafiła do szpitala WAM w Łodzi. Tam pobrano jej krew na zawartość alkoholu i środków odurzających.

Jeszcze dziś nadzór budowlany ma zdecydować, czy budynek nadaje się do dalszego użytkowania

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Samochód wjechał na teren poznańskiego ZOO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany