Konstantynów Łódzki: mają zaledwie 19 i 23 lata, a mogą PÓJŚĆ ZA KRATKI NAWET NA 10 LAT!

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Konstantynów Łódzki: mają zaledwie 19 i 23 lata, a mogą PÓJŚĆ ZA KRATKI NAWET NA 10 LAT!

2021-03-02 8:48

Mają zaledwie 19 i 23 lata, a wkrótce mogą pójść za kratki nawet na 10 lat. Tyle im grozi za włamanie do bankomatu kryptowalutowego w Konstantynowie Łódzkim. Młodzi mężczyźni, wyrywając kasetkę z urządzenia, ukradli pieniądze. Obaj trafili już do aresztu i usłyszeli zarzuty.

Do włamania do bankomatu kryptowalutowego w Konstantynowie Łódzkim doszło kilka dni temu nad ranem. Tuż po godzinie 3:30 sprawcy zakradli się i wyrywając z urządzenia kasetkę, ukradli z niej pieniądze. Ich łupem padło kilkaset złotych. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera zamontowanego w pomieszczeniu monitoringu. - Śledczy szybko ustalili, że sprawców było dwóch. Dobra znajomość środowiska przestępczego pozwoliła dzielnicowemu z tego rejonu na ustalenie personaliów włamywaczy. Już następnego dnia funkcjonariusze kryminalni zatrzymali podejrzewanych w miejscu ich zamieszkania - podaje policja.

Wózkiem inwalidzkim jechała po S5! 38-latka mogła stracić życie

Mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego w wieku 19 i 23 lat trafili do policyjnego aresztu. Przyznali się do popełnienia przestępstwa. Okazało się także, że część skradzionej gotówki zainwestowali. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

ZOBACZ TEŻ: ŁÓDŹ. Ratownicy po powrocie do karetki zastali TO i... ZAŁAMALI RĘCE. Post z tym zdjęciem szybko OBIEGA INTERNET [FOTO]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany