Koronawirus. Szczepienia w Łodzi NIE TYLKO w przychodniach i szpitalach!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. whitesession

Koronawirus. Szczepienia w Łodzi NIE TYLKO w przychodniach i szpitalach!

2021-01-22 13:00

Punkty szczepień w Łodzi znajdują się nie tylko w przychodniach i szpitalach. Łodzianie mogą zarejestrować się również w Bionanoparku, który ma jeszcze wolne miejsca na szczepienia przeciw COVID-19. Jak się zarejestrować na szczepienie? Szczegóły w materiale.

Bionanopark to park naukowo-technologiczny. Nie jest przychodnią POZ, ale został zatwierdzony jako jeden z punktów szczepień w Łodzi. Pomieszczenia zaadaptowane do celu prowadzenia punktu szczepień, zostały odpowiednio odseparowane od pozostałej strefy, użytkowanej przez klientów i pracowników Spółki.

- Do Państwa dyspozycji wydzielono dużą przestrzeń, która pozwoli uniknąć tłumów, kolejek oraz oczekiwania w towarzystwie innych pacjentów, którzy mogą stanowić źródło zarażenia koronawirusem lub inną chorobą - opisuje łódzki magistrat.

ZOBACZ: Łódź: Punkty szczepień na COVID-19. Szczepionka na koronawirusa [PONAD 130 ADRESÓW]

Na szczepienie w Bionanoparku, na ul. Dubois 114/116, można dojechać autobusową linią nr 62, której przystanek znajduje się nieopodal obok budynku. Ci, którzy przyjadą autem mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Punkt Szczepień zlokalizowany jest na parterze, budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i osób mających problemy z poruszaniem się.

Szczepienia będą prowadzone w godzinach 15.30-20.30.

ZOBACZ: Łódzkie. Szczepionka na koronawirusa: Jak się zgłosić na szczepienie? Rejestracja, skierowania

Szczepionka na COVID-19 przechowywana w specjalnych warunkach

W Laboratoriach Bionanoparku znajdują się zamrażarki osiągające temperaturę -80 stopni Celsjusza, niezbędną do właściwego przechowywania szczepionek. - Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników laboratoryjnych Bionanoparku gwarantuje Państwu dostęp do preparatów przechowywanych w odpowiednich warunkach oraz przy zachowaniu należytych procedur - zapewnia urząd miasta.

Rejestracja na szczepienie

Aby się zarejestrować wystarczy zadzwonić na numer 42 280 76 83. Przed rozmową proszę przygotować: numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer telefonu zostanie wysłany SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie w uzgodnionym terminie. Chęć szczepienia przeciw COVID-19 mogą też zgłosić osoby z pozostałych grup wiekowych. Pracownik Spółki oddzwoni, gdy zgodnie z harmonogramem Narodowego Programu Szczepień, będzie mógł Państwa zarejestrować.

Szczepienie w Bionanoparku można także umówić poprzez Internetowe Konto Pacjenta oraz za pośrednictwem infolinii NFZ 989.

Bunt restauratorów w Tarnowie. Właściciele otwierają lokale
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany