KOSZMARNY PORANEK na łódzkich drogach. GDZIE STOJĄ TRAMWAJE?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. unsplash

KOSZMARNY PORANEK na łódzkich drogach. GDZIE STOJĄ TRAMWAJE?

2021-02-17 9:10

Dziś (17.02.2021) od rana trudna sytuacja na łódzkich drogach. Kierowcy powinni uważać na śliską nawierzchnię, a pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami komunikacji miejskiej. Materiał jest aktualizowany. Szczegóły w materiale.

Synoptycy IMGW ostrzegają! Dziś (17.02) na drogach województwa łódzkiego może być wyjątkowo ślisko, a co za tym idzie - niebezpiecznie. Obowiązuje żółty alert, czyli I stopień ostrzeżenia przed marznącymi opadami, które powodują gołoledź. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność!

Pasażerowie natomiast mogą spodziewać się opóźnień w kursowaniu komunikacji miejskiej. Od rana miało miejsce kilka awarii na liniach tramwajowych. Poniżej szczegóły.

CZYTAJ TEŻ: Od początku roku tramwaje MPK Łódź stały zablokowane przez auta JUŻ PONAD 860 minut! Gdzie najczęściej?

Około godz. 9:00 doszło do zatrzymania ruchu tramwajów na al. Włókniarzy przy ul. Karolewskiej w kierunku do ul. Kopernika. Komunikacja została wznowiona, ale są opóźnienia.

Z przyczyn technicznych, przed godziną 8 doszło do zatrzymania ruchu tramwajów linii 15 i 17 na ul. Gdańskiej przy ul. Legionów w kierunku do ul. Zachodniej. Tramwaje zostały pokierowane objazdem. Linia 15, 17 od węzła Gdańska/Zielona ul. Zieloną, Narutowicza, Kilińskiego, Pomorska na swoja trasę, objazd tylko w podanym kierunku jazdy. Tramwaje jadą opóźnione. Uruchomiono komunikację zastępczą.

ZOBACZ: Milowy krok w budowie łódzkiego "metra"! Startuje budowa stacji Łódź Polesie. BĘDĄ UTRUDNIENIA!

Komenda Miejska Policji w Łodzi do remontu!

O godz. 7:43 tramwaje stanęły również na al. Włókniarzy przy ul. Srebrzyńskiej w kierunku do ul. Długosza. Przewidywany czas zatrzymania - 20 min. Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb technicznych. Na liniach 8 i 13 trzeba spodziewać się opóźnień.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany