Kozenin. W wypadku między Opocznem a Sulejowem ranne 2 osoby. Uwaga kierowcy! [FOTO]

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Groźny wypadek w Kozeninie: 51-latek wyjechał na czołówkę. Są ranni [FOTO]

2021-05-13 8:22

Dziś (13.05.2021) rano na DK12 w miejscowości Kozenin, między Opocznem a Sulejowem, miał miejsce wypadek. Ranne zostały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Jak informują służby, droga w tamtym miejscu została całkowicie zablokowana. Policja kieruje objazdami. Występują duże utrudnienia.

Wypadek na drodze krajowej nr 12 w Łódzkiem miał miejsce przed godziną 7:00 na 429 kilometrze, w miejscowości Kozenin w powiecie opoczyńskim. Ze wstępnych informacji wiadomo, że zderzyły się tam dwa samochody osobowe, w wyniku czego ranne zostały dwie osoby. - Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 51-letni kierowca volvo xc 90, podczas nieprawidłowego wyprzedzania ciągnika siodłowego z naczepą, doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem opel omega, którym podróżowało dwoje mieszkańców powiatu opoczyńskiego. 31-letni kierowca opla oraz pasażerka z niezagrażającymi życiu obrażeniami ciała trafili do opoczyńskiego szpitala - informuje asp.szt. Barbara Stępień.

Znany onkolog ofiarą tragicznego wypadku w Gliwicach

W miejscu wypadku, na odcinku między Opocznem a Sulejowem, występowały duże utrudnienia - droga była całkowicie zablokowana, a policja kierowała na objazdy lokalnymi drogami.

Przypomnijmy, zaledwie dwa dni temu, niedaleko Opoczna doszło do innego, niestety tragicznego w skutkach wypadku. We wsi Zameczek 48-letni łodzianin jadący fiatem doblo, prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi, a następnie uderzył najpierw w znak drogowy, a później w drzewo. Mężczyzna zmarł w szpitalu [CZYTAJ WIĘCEJ...]