Łódź: 21-latek próbował przesłać DOPALACZE kurierem. Miał pecha - WYPADŁY Z PACZKI

2020-07-13 13:32 Emilia Białecka
Łódź: 21-latek próbował przesłać DOPALACZE kurierem. Miał pecha - WYPADŁY Z PACZKI
Autor: Policja /KWP Łódź

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Łodzi, po tym jak z przesyłki, którą nadał, wypadły dopalacze. Kolejne porcje tej substancji zabezpieczono w jego mieszkaniu. Teraz grozi mu kara do 3 lat za kratkami.

Kilka dni temu do bałuckiego komisariatu zgłosił się zaniepokojony kurier, który powiadomił, że podczas przewożenia paczki, przesyłka zsunęła się z fotela i z wnętrza wypadła podejrzana zawartość. Po zbadaniu okazało się, że są to dopalacze. - Policjanci, wiedząc skąd paczka została nadana, pojechali pod wskazany adres. Wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zabezpieczyli miejsca ewentualnej ucieczki podejrzewanego mężczyzny. Rozpoczęli obserwacje mieszkania, podczas której upewnili się, że ktoś jest w środku. Weszli do lokalu wykorzystując moment, gdy drzwi się otworzyły. Chociaż 21-latek na ich widok starał się za wszelką cenę zamknąć je od środka, weszli do wnętrza - opisuje policja.

Zwabił dziewczynkę słodyczami! Policja zatrzymała 50-letniego pedofila!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podczas przeszukania kryminalni znaleźli kolejne porcje, schowane w torbie foliowej. Łącznie skonfiskowali prawie 700 gramów dopalaczy. Ponadto zabezpieczyli wagę elektroniczną, telefon komórkowy oraz ponad pięć tysięcy złotych.

Za posiadanie znacznych ilości nowych substancji psychoaktywnych grozi kara do 3 lat więzienia. Decyzją sądu 21-latek został tymczasowo aresztowany.