Łódź. Ciało kobiety na działce, lokum splądrowane. Prawda przeraża!

i

Autor: KMP w Łodzi Policjanci z Łodzi rozwiązali zagadkę śmierci kobiety znalezionej na terenie ogródków działkowych.

Łódź. Ciało kobiety na działce, lokum splądrowane. Prawda przeraża!

2021-07-23 16:07

Policjanci z Łodzi rozwiązali zagadkę śmierci kobiety znalezionej na terenie ogródków działkowych. Ciało 72-latki ujawniono w poniedziałek 19 lipca, po tym jak zjawiła się tam jej córka. Wcześniej odwiedziła ona mieszkanie seniorki, który było splądrowane. W gronie podejrzanych o przyczynienie się do śmierci mieszkanki Łodzi znalazł się jej kuzyn.

Łódź. Ciało kobiety na działce, lokum splądrowane. Prawda przeraża!

Policjanci z Łodzi wiedzą, jak doszło do śmierci kobiety, której ciało znaleziono na terenie ogródków działkowych. W poniedziałek 19 lipca 72-latkę pojechała odwiedzić jej córka, ale na miejscu zastała tylko splądrowane mieszkanie., w tym brak telewizora. W związku z tym pojechała na działkę należącą do swojej matki, gdzie natrafiła na jej zwłoki. Policjanci z Łodzi wytypowali grono podejrzanych o przyczynienie się do śmierci kobiety.

- Pierwszym podejrzewanym był znany z porywczego charakteru 42-letni kuzyn kobiety, który wraz ze swoją 48-letnią znajomą w przeszłości nachodził 72-latkę i pożyczał od niej pieniądze na alkohol. Mężczyzna przyjeżdżał również na jej działkę, gdzie czasami nocował. Funkcjonariusze ustalili jego adres i pojechali zweryfikować swoje przypuszczenia. 42-latek był w mieszkaniu, jednak pomimo wielokrotnego pukania i dzwonienia nie otwierał drzwi. Z pomocą strażaków funkcjonariusze siłowo weszli do mieszkania i znaleźli ukrywającego się tam mężczyznę oraz jego znajomą. Podczas przeszukania pomieszczeń, policjanci zabezpieczyli dokumenty potwierdzające sprzedaż w lombardzie kilku urządzeń, między innymi dwóch telefonów komórkowych i telewizora pochodzących z mieszkania zmarłej - informuje policja w Łodzi.

Czytaj też: Fala hejtu pod postem promującym Urodziny Łodzi. "Głupia prowokacja, żenujące, że profil miasta robi takie rzeczy"

Łódź. Ciało kobiety na działce. Jest zarzut zabójstwa!

Analiza przyczyn śmierci 72-latki pozwoliła postawić mężczyźnie, który był już zresztą notowany w przeszłości, zarzut zabójstwa, co grozi mu nawet kara dożywotniego więzienia. 48-letnia kobieta, również posiadająca "bogatą" kartotekę, odpowie z kolei za nieudzielenie pomocy, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3. Zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego Łódź-Śródmieście podejrzani zostali tymczasowo aresztowani. Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Czytaj też: Łódź. Podpalacz z Piotrkowskiej poszukiany! Może ktoś skojarzy go po... skarpetkach? [FOTO]

Szalony pościg za dilerem w w Kolnie. W tle napaść na policjanta i twarde narkotyki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany