Łódź: Krzyki i płacz dziecka obudziły sąsiada. Policji drzwi otworzył agresywny 26-latek. Co działo się w mieszkaniu?

i

Autor: Policja Łódź: Krzyki i płacz dziecka obudziły sąsiada. Policji drzwi otworzył agresywny 26-latek. Co działo się w mieszkaniu? (fot. poglądowe)

Łódź: Krzyki i płacz dziecka obudziły sąsiada. Policji drzwi otworzył agresywny 26-latek. Co działo się w mieszkaniu?

2021-05-05 10:33

Funkcjonariusze z VIII Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pojechali do jednego z mieszkań, w celu sprawdzenia zgłoszenia dotyczącego płaczącego dziecka. Okazało się, że zamiast niemowlaka w mieszkaniu znajdował się 26-letni pijany, pobudzony mężczyzna oraz... znaczna ilość narkotyków.

Do policyjnej interwencji doszło w miniony weekend. 2 maja, około godziny 5.00 rano, dyżurny został powiadomiony, że w jednym z mieszkań na ulicy Poznańskiej słychać krzyki i płacz dziecka.

CZYTAJ: Kalafiory naszprycowane narkotykami! Totalne zaskoczenie podczas kontroli CBŚP [FOTO]

- Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod ustalony adres. Będący na miejscu świadek powiedział stróżom prawa, że odgłosy awantury oraz płacz dziecka ustały. Mundurowi mimo wszystko postanowili wejść do mieszkania i sprawdzić czy wszystko jest w porządku – informują łódzcy policjanci.

Drzwi mieszkania, z którego miały dochodzić niepokojące odgłosy otworzył mężczyzna. Jak relacjonują mundurowi 26-latek był pobudzony, agresywny i pijany.

POLECAMY: Łódzkie. "Łowcy pedofili" zatrzymali 36-latka! Wysyłał małej dziewczynce obrzydliwe rzeczy

- Po wejściu do pokoju policjanci zobaczyli, że na stole znajdują się woreczki z białym proszkiem. Podczas przeszukania mieszkania znaleźli kolejne substancje odurzające, wagę elektroniczną, ponad 2000 złotych oraz 60 euro. Funkcjonariusze w sumie zabezpieczyli 167 gramów środków psychotropowych o nazwie mefedron – dodają funkcjonariusze.

PRZECZYTAJ: Suto zakrapiana impreza i cios nożem w klatkę piersiową! Poszło o rachunek za alkohol!

Po przebadaniu okazało się, że mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie i był w przeszłości notowany za inne przestępstwo. 26-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 10. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi VI Komisariat Policji w Łodzi.

WARTO WIEDZIEĆ >>> Łódź: Utrudnienia na ul. Sanitariuszek. Kierowcy szykujcie się na wahadło!

Marihuana warta 4,5 mln złotych przemycona w transporcie kalafiorów!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany