Niedaleko centrum Łodzi zawaliła się kolejna kamienica

i

Autor: BE /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Uwaga na utrudniania!

Niedaleko centrum Łodzi zawaliła się kolejna kamienica. Są utrudnienia

2022-08-08 14:05

W poniedziałek (8.08.2022 r.) przy ul. Św. Jerzego w Łodzi zawaliła się kamienica. W rejonie występują utrudnienia, bowiem część tej ulicy jest nieprzejezdna. Jak podały służby ratunkowe, nie ma informacji o ofiarach i rannych. To już druga kamienica, która zawaliła się w Łodzi w ciągu ostatniej doby.

Do zawalenia części kamienicy przy ul. Św. Jerzego 11 w Łodzi doszło dziś (8 sierpnia) przed południem. Jak podaje PAP, nie ma na razie informacji o ofiarach i rannych. Kamienica była pustostanem, nie wiadomo jednak, czy nie przebywali tam na przykład bezdomni. Trwa przeszukiwanie budynku.

ZOBACZ TEŻ: Łódź. Pracownicy WORD protestują. "Odwołujemy egzaminy"

Utrudnienia w centrum Łodzi (8.08). Zawalona kamienica

Zamknięty jest odcinek ulicy św. Jerzego na odcinku od ul. Cmentarnej do ul. Legionów niedaleko centrum handlowego Manufaktura. W tamtym rejonie możliwe są utrudnienia w ruchu.

Na miejscu katastrofy są m.in. strażacy i inspektorzy nadzoru budowlanego.

CZYTAJ TEŻ: Łódź. Przechodził przez przejście, został śmiertelnie potrącony

W minioną niedzielę (7 sierpnia) natomiast zawaliła się przeznaczona do rozbiórki kamienica przy ul. Głowackiego na łódzkich Bałutach. Nie było ofiar ani rannych.

Tego się nie spodziewali. Policjanci polowali na pieszych i rowerzystów z drona!
Sonda
Czy na polskich ulicach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE