Łódź. Pracownicy WORD protestują. Odwołujemy egzaminy

i

Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Odwołane egzaminy na prawo jazdy!

Łódź. Pracownicy WORD protestują. "Odwołujemy egzaminy"

2022-08-08 12:24

W poniedziałek (8.08.2022) w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD) w Łodzi nie ma egzaminów na prawo jazdy. Tak będzie też we wtorek i najprawdopodobniej w środę - powiedział PAP urzędnik WORD. To skutek protestu egzaminatorów, którzy domagają się wyższych zarobków.

W WORD w Łodzi w ciągu najbliższych dni nie będzie można potwierdzić swoich umiejętności podczas egzaminów na prawo jazdy. "Odwołujemy egzaminy" - powiedział PAP urzędnik WORD w Łodzi przyjmujący telefonicznie zapisy na egzaminy na prawo jazdy. "Egzaminów nie ma w poniedziałek, nie będzie ich we wtorek i najprawdopodobniej także w środę" - podkreślił.

Nie ma na razie informacji, ile osób w Łodzi i regionie nie przystąpi w najbliższych dniach do teoretycznych i praktycznych egzaminów na prawo jazdy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ochroniarz wpadł do wykopu na budowie łódzkiego "metra". Dramatyczna akcja strażaków na ul. Zielonej

Odwołanie egzaminów to część protestu egzaminatorów, którzy domagają się wyższych zarobków. Na początku lipca br. doszło od odwołania egzaminów w 27 ośrodkach WORD. W Ministerstwie Infrastruktury od tamtej pory toczyły się negocjacje pomiędzy przedstawicielami protestujących i tego resortu.

ZOBACZ TEŻ: Chciała doszkolić się do egzaminu na prawko, potrąciła własną matkę. Ten błąd zapamięta do końca życia...

Nasi Partnerzy polecają