Łódź: Nastolatki ukradły ZNAKI Z BUDOWY. Za głupi wybryk poniosą SUROWE konsekwencje

2020-07-30 7:55 Emilia Białecka
Łódź: Nastolatki ukradły ZNAKI Z BUDOWY. Za głupi wybryk poniosą SUROWE konsekwencje
Autor: pixabay.com, CC0 fot. MirceaIancu

Głupi wybryk nastolatek na łódzkiej Retkini. 16-latki postanowiły zabrać kilka znaków zabezpieczających prace budowlane. Nie uszło im to na sucho. O ich losie zadecyduje sąd.

Do incydentu doszło w miniony wtorek (28.07) około godziny 01:00 w nocy. - Policjanci z komisariatu na Retkini, otrzymali informację, że z terenu prac budowlanych przy ulicy Wyszyńskiego skradzione zostały znaki ostrzegawcze. Według relacji zgłaszającego, osobami odpowiedzialnymi za ten wybryk są trzy nastolatki. Miały one bezpośrednio po kradzieży, wejść na teren pobliskiej posesji. Policjanci postanowili to sprawdzić. Po dotarciu na miejsce potwierdziło się, że wewnątrz domu znajdują się nastolatki - opisuje policja.

ZOBACZ TEŻ: ZGROZA na łódzkim Polesiu! Do mieszkania na IV piętrze wszedł... PTASZNIK [ZDJĘCIA]

Z relacji dwóch 16-latek wynikało że w trakcie spaceru do miejsca zamieszkania ich o rok młodszej koleżanki, postanowiły zabrać kilka znaków zabezpieczających prace budowlane. Trzecia z nastolatek, która im towarzyszyła nie brała czynnego udziału w tym zdarzeniu.

CZYTAJ: Jak można zostawić w autobusie coś takiego? MPK Łódź szuka właściciela nietypowej zguby!

Policjanci przekazali nastolatki pod opiekę rodziców. Na szczęście, żadna z nich nie znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Obecnie funkcjonariusze z Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii III Komisariatu Policji KMP w Łodzi ustalają wartość mienia i właścicieli skradzionych znaków. O losie małoletnich zadecyduje sąd.

KONIECZNIE ZOBACZ: 15 NAJLEPSZYCH atrakcji Łodzi, które Ci się spodobają!<<

Skradziono bezcenną pamiątkę żużlową. Rozpoznajesz te osoby?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.