Łódź: Sklepy otwarte 11 listopada 2020. Gdzie zrobić zakupy w Święto Niepodległości?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. ccipeggy

Łódź: Sklepy otwarte 11 listopada 2020. Gdzie zrobić zakupy w Święto Niepodległości?

2020-11-10 14:55

11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. To dzień ustawowo wolny od pracy, w związku z czym większość sklepów, w tym hipermarkety czy dyskonty, będzie zamknięta. Są jednak pewne wyjątki. Tu znajdziesz informacje, gdzie zrobisz tego dnia zakupy. Sprawdź sklepy otwarte 11 listopada w Łodzi.

Sklepy otwarte 11 listopada w Łodzi

Święto Niepodległości wypada w tym roku w środę. Ci, którzy w ferworze pracy i domowych obowiązków nie zdążyli zaopatrzyć się w artykuły spożywcze, nie zrobią zakupów w hipermarketach czy dyskontach. Święto Niepodległości to dzień ustawowo wolny od pracy, dlatego większość sklepów będzie nieczynna. Sklepy otwarte 11 listopada to głównie małe osiedlowe punkty, gdzie za ladą może stanąć właściciel. Sklepy otwarte 11.11.2020 w Łodzi to także niektóre Żabki i Freshmarkety. Otwarte będą również stacje benzynowe i wybrane apteki dyżurujące.

Co otwarte 11 listopada w Łodzi?

Przypomnijmy, że w związku z obostrzeniami restauracje i lokale gastronomiczne nie mogą stacjonarnie przyjmować klientów, ale prowadzona jest sprzedaż jedzenia na wynos oraz z dowozem. Również 11 listopada niektóre restauracje w Łodzi będą w ten sposób działać. To, które będą otwarte tego dnia, sprawdzajcie na ich stronach i fanpage'ach.

CZYTAJ TEŻ: SIERADZ. Pracownica kantoru kradła pieniądze, podmieniając je na ŚCINKI PAPIERU! SZOKUJĄCE, ile kasy ZGARNĘŁA!

Banany za darmo w Biedronce. Jak je dostać?