ŁÓDŹ: Tramwaj zderzył się z TIR-em! GROŹNY WYPADEK na skrzyżowaniu Dąbrowskiego z Łomżyńską [ZDJĘCIA]

2021-04-13 20:27

Groźny wypadek miał miejsce dziś (13.04) w Łodzi na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i Łomżyńskiej. Zderzenie tramwaju z TIR-em spowodowało spore utrudnienia w ruchu. Siła uderzenia była tak duża, że tramwaj wypadł z szyn, a ciężarówka odbiła się od niego obracając o 180 stopni, po drodze kasując sygnalizator i znak. Publikujemy zdjęcia zrobione na miejscu przez strażaków.

Wypadek na skrzyżowaniu Dąbrowskiego z Łomżyńską z udziałem tramwaju i TIR-a miał miejsce we wtorek (13.04.2021) po godzinie 13:30. Ze wstępnych informacji wynika, że do wypadku doszło, kiedy kierowca TIR-a skręcał z ul. Dąbrowskiego w ul. Łomżyńską. W tym samym czasie ulicą Dąbrowskiego jechał tramwaj linii 2. Kiedy TIR wjechał na torowisko, pojazdy zderzyły się. Siła uderzenia była tak duża, że tramwaj wypadł z szyn, a ciężarówka odbiła się od niego obracając o 180 stopni, po drodze kasując sygnalizator i znak. Jak poinformowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, która była na miejscu zdarzenia, na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

CZYTAJ TEŻ: Łódzkie. PIJANY kierowca TIR-a uderzył w osobówkę i odjechał. Zostawił rannych: 19-latkę i 20-latka [FOTO]

Rodzice dali dwunastolatkowi motor, przejechał ośmiolatkę

Były natomiast spore utrudnienia. TIR zatrzymał się w poprzek jezdni, blokując ruch. Również ruch tramwajowy wstrzymany był przez ponad 2 godziny.

Znajomość tych pojęć to w XXI wieku wręcz obowiązek! Ogarniasz chociaż połowę?

Pytanie 1 z 15
Określenie "vaping" oznacza...
Nasi Partnerzy polecają