ŁÓDŹ: Tragiczny pożar na ul. Konstytucyjnej (13.04). Nie żyje 40-letni mężczyzna

2021-04-13 19:48

W pożarze przy ul. Konstytucyjnej zginął 40-letni mężczyzna. Z płonącego budynku wynieśli go strażacy, jednak pomimo akcji reanimacyjnej, strażakom nie udało się przywrócić mu krążenia. Wstępnie mówi się, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia.

Pożar przy ul. Konstytucyjnej w Łodzi wybuchł 13.04 przed godziną 6:00 rano. - Z informacji uzyskanych od pracownika ochrony parkingu znajdującego się w sąsiedztwie budynku objętego pożarem wynikało, że w środku może ktoś przebywać - opisuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Informacja ta potwierdziła się, wkrótce strażacy wynieśli z budynku mężczyznę. Niestety, 40-latek nie wykazywał żadnych funkcji życiowych. Strażacy natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety przybyły na miejsce lekarz z zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon.

ZOBACZ TEŻ: Antoniówka. 19-latek POWAŻNIE RANNY w wypadku na motocyklu! Był PIJANY i NAĆPANY

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie

Strażacy, po dogaszeniu pożaru, przeprowadzili na miejscu niezbędne prace rozbiórkowe. Ze wstępnych informacji wynika, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia.

Pierwsza pomoc - czy wiesz, jak jej udzielić?

Pytanie 1 z 10
Wypadek samochodowy
wypadek samochodowy
Nasi Partnerzy polecają