Nadchodzi front z zachodu! W Łodzi i regionie znów może spaść... ŚNIEG! [POGODA ŁÓDŹ]

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Free-Photos

Nadchodzi front z zachodu! W Łodzi i regionie znów może spaść... ŚNIEG! [POGODA ŁÓDŹ]

2021-04-12 9:22

Za nami piękny, słoneczny i ciepły weekend. Chciałoby się, żeby już tak zostało, ale synoptycy nie mają dla nas najlepszych wieści. Do Polski nadciąga front z zachodu, który przyniesie ochłodzenie, zachmurzenie, deszcz i... śnieg. Co czeka nas w najbliższych dniach? Oto prognoza pogody dla Łodzi na ten tydzień (12-18 kwietnia 2021)!

Miniony weekend był tak ciepły i słoneczny, że niektórzy ze śmiałością zdjęli kurtki. Nic dziwnego, w niedzielę w Łodzi można było zobaczyć na termometrach 18°C. Chciałoby się, żeby już tak zostało, ale synoptycy nie mają dla nas najlepszych wieści. Okazuje się, że lepiej jeszcze nie chować na dno szafy cieplejszych ubrań. Do Polski nadciąga bowiem front z zachodu, który przyniesie ochłodzenie, zachmurzenie, deszcz, a nawet śnieg. Jeszcze dziś (12 kwietnia) w Łodzi sporo słońca i 15 kresek na termometrach, ale sytuacja ma się zmienić wieczorem. Według prognozy pogody, po godz. 20:00 możemy spodziewać się opadów deszczu.

CZYTAJ TEŻ: Wielka wygrana w Eurojackpot w Łodzi! Szczęśliwiec zagrał na Bałutach

Kolejne dni zapowiadają się pochmurne i chłodne. We wtorek (13.04) na termometrach 7°C i przelotne opady śniegu. W nocy zaledwie 2°C. Podobna temperatura w środę (14.04). Tego dnia zapowiadane są również przejściowe opady deszczu. Najchłodniejszym dniem tego tygodnia ma być czwartek (15.04), kiedy to słupki rtęci wskażą w ciągu dnia zaledwie 4°C. Spodziewać się możemy deszczu ze śniegiem. W piątek 3 stopnie więcej, ale wciąż ma padać deszcz ze śniegiem. Cieplej zacznie się robić w weekend, ale wciąż możemy spodziewać się deszczu. W sobotę (17.04) na termometrach 12°C w dzień i 4°C w nocy. W niedzielę (18.04) 14°C w dzień i 3°C w nocy. Kolejny tydzień rozpocznie się podobną aurą. W poniedziałek (19.04) 14°C i bez opadów, może pojawić się odrobię słońca. W kolejnych dniach znowu może popadać.

Jedna taka wpadka i mogą uznać Cię za "buraka"! SPRAWDŹ, czy znasz zasady savoir vivre!

Pytanie 1 z 15
Jeśli przytrafi nam się rozmowa telefoniczna w towarzystwie, po jej zakończeniu...
Kondukt pogrzebowy Krzysztofa Krawczyka. Artysta pojechał w ostatnią podróż białym Mercedesem
Nasi Partnerzy polecają