Łódź. WYPADEK na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Obywatelską, Pięć osób poszkodowanych

i

Autor: Andrzej Rembowski/cc0/pixabay W zdarzeniu brało udział aż siedem samochodów.

Łódź. WYPADEK na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Obywatelską. Pięć osób poszkodowanych

2021-02-20 20:34

Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło dzisiaj (20 lutego) na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Obywatelskiej w Łodzi. Stan jednej z nich określany jest jako ciężki. Po zderzeniu siedmiu samochodów zablokowana jest jezdnia w kierunku południowym. Na miejscu zdarzenia zjawiło się siedem zespołów ratownictwa medycznego, cztery policji i sześć zastępów straży pożarnej.

Pięć osób poszkodowanych w wypadku na al. Jana Pawła II

Do wypadku doszło w sobotę (20 lutego) około godz. 18.30 na al. Jana Pawła II w okolicy skrzyżowania z ul. Obywatelską. W wyniku zderzenia siedmiu samochodów osobowych obrażenia odniosło pięć osób. Na miejscu zdarzenia pracowało siedem zespołów ratownictwa medycznego, cztery policji i sześć zastępów straży pożarnej. Po wypadku w kierunku południowym zablokowana jest al. Jana Pawła II, będąca częścią drogi krajowej nr 91.

PRZECZYTAJ: Dachowanie dostawczaka. Nie żyje kobieta! DRAMAT we Włyniu

- Stan dwóch poszkodowanych określany jest jako ciężki i średnio ciężki, pozostałe są diagnozowane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW, poruszający się al. Jana Pawła II w kierunku centrum miasta, z niewyjaśnionych przyczyn wjechał na skrzyżowaniu na przeciwległy pas i zderzył się z sześcioma pojazdami - powiedziała PAP st. asp. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego łódzkiej komendy.

ZOBACZ: Psy i koty podzieliły się w Łodzi NAJCENNIEJSZYM darem. Krew oddały 24 czworonogi [WIDEO]

Zniszczył szlaban i... zabrał go ze sobą
Nasi Partnerzy polecają