Hubert Urbański, Milionerzy

i

Autor: Dariusz Gałązka/AKPA Hubert Urbański, Milionerzy

Nie do wiary!

Łodzianin Tomasz Orzechowski zwycięzcą "Milionerów"! Kim jest?

2022-09-19 22:04

Piątym w historii polskich "Milionerów" zwycięzcą został Tomasz Orzechowski. Łodzianin zdaje się być typem ryzykanta, bo do finału doszedł... nie korzystając z kół ratunkowych. Kim jest Tomasz Orzechowski?

Tomasz Orzechowski dostarczył widzom "Milionerów" sporo emocji. W poniedziałek (19 września) wieczorem czekało go ostatnie pytanie - za milion złotych. Mężczyzna zdaje się być typem ryzykanta, bo do finału doszedł... nie korzystając z kół ratunkowych. A pytanie, po odpowiedzi którego został milionerem brzmiało: "Kto w połowie XIX wieku skomponował słynną "Modlitwę dziewicy", utwór grany w Europie, w Stanach Zjednoczonych, ale najbardziej i do dziś popularny w Japonii?" Gracz znał odpowiedź i ze śmiałością i przekonaniem zaznaczył poprawną odpowiedź (która brzmi: Tekla Bądarzewska z Mławy), stając się tym samym piątym zwycięzcą polskiej edycji "Milionerów".

ZOBACZ TEŻ: Szczęśliwe kolektury Lotto w Łodzi i okolicach. Gdzie grać w Lotto, żeby wygrać miliony?

Piąty zwycięzca "Milionerów". Kim jest Tomasz Orzechowski?

Tomasz Orzechowski, zwycięzca "Milionerów" jest łodzianinem. Jak podaje TVN24, mężczyzna jest księgowym. Jak czytamy, jednym z jego marzeń jest podróż do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie - Nowego Jorku. Niżej dalsza część artykułu.

Jak się okazuje, Tomasz Orzechowski jest fanem quizów i czynnym uczestnikiem tego typu rozgrywek. Na swoim koncie ma udział m.in. w takich programach jak "Jeden z dziesięciu" czy "Va Banque", jedną z jego pasji są szachy. Aby wziąć udział w quizach jeździ również za granicę.

Pieniądze to nie wszystko Karpacz BGK
Sonda
Chciałbyś być milionerem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE