Trzymajcie kciuki!

Łodzianka Julia Baryga będzie reprezentować Polskę na finale wyborów Miss Earth 2022 na Filipinach! [FOTO]

2022-09-24 7:00

Łodzianka Julia Baryga idzie jak burza! Zaledwie rok temu wzięła udział w pierwszym konkursie piękności, a teraz - jako II Wicemiss Polonia leci na Filipiny, by reprezentować Polskę na finale wyborów Miss Earth 2022. Trzymajcie kciuki!

Julia Baryga swoją przygodę z konkursami piękności rozpoczęła w 2021 roku, biorąc udział w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego, na których zdobyła koronę najpiękniejszej. Jak mówiła wówczas w rozmowie z Super Expressem, do konkursu zgłosiła się, aby się sprawdzić i zyskać nowe doświadczenie. Choć od tamtego czasu minął zaledwie rok, Julia Baryga zyskała wiele doświadczeń. W maju tego roku zdobyła tytuł II Wicemiss Polonia, a teraz dotarła do nas informacja, że 19-latka będzie reprezentować Polskę na finale wyborów Miss Earth 2022 w listopadzie na Filipinach!

CZYTAJ TEŻ: Łodzianin Tomasz Orzechowski zwycięzcą "Milionerów"! Kim jest?

Julia Baryga studiuje na Politechnice Łódzkiej, na kierunku Industrial Biotechnology wykładanym w języku angielskim. Uwielbia taniec oraz podróże, zwłaszcza do egzotycznych krajów. Zwiedziła już m.in. Tajlandię, Zanzibar, Dominikanę czy Meksyk.

Łodzianka udziela się również charytatywnie. Przypomnijmy, na gali Miss Polonia przyznano jej również tytuł Miss z Przesłaniem za aktywność w tej dziedzinie.

Czy MiłyPan znów pobił Smolastego? Zobacz jak RAPUJE "Duże oczy" tylko w VOX FM
Sonda
Czy Waszym zdaniem łodzianka ma szansę zdobyć koronę Miss Earth 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają