Łódzkie: 80-latek zjechał ze swojego pasa wprost NA RADIOWÓZ. Po kolizji... UCIEKŁ

i

Autor: Policja

Łódzkie: 80-latek zjechał ze swojego pasa wprost NA RADIOWÓZ. Po kolizji... UCIEKŁ

2021-02-09 14:24

Po krótkim pościgu został zatrzymany 80-latek, który chwilę wcześniej spowodował kolizję z radiowozem. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. Grozi mu teraz kara do 2 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 8 lutego, około godziny 11:00 na drodze krajowej nr 92. - Policjant kierujący radiowozem oznakowanym zauważył w pewnym momencie jadącego z naprzeciwka kierowcę renault megane, który zjechał na jego pas, jadąc prosto na radiowóz. Tylko dzięki czujności kierowcy radiowozu, który w ostatnim momencie zjechał na bok, nie doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. Podczas omijania radiowozu kierowca renault uderzył w jego lewy bok, a następnie uciekł. Policjant natychmiast zawrócił za nim - opisuje policja.

Po krótkim pościgu funkcjonariusz zatrzymał auto do kontroli. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. 80-letni mieszkaniec Kutna będzie teraz odpowiadał za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia. Straci także prawo jazdy.

Driftował po zamarzniętej rzece. Obok bawiły się dzieci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany