ŁÓDZKIE: Był poszukiwany LISTEM GOŃCZYM. Kryminalni z Łodzi DOPADLI GO na Pomorzu podczas imprezy

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. cocoparisienne

ŁÓDZKIE: Był poszukiwany LISTEM GOŃCZYM. Kryminalni z Łodzi DOPADLI GO na Pomorzu podczas imprezy

2020-11-25 13:26

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wpadli na trop poszukiwanego listem gończym mężczyzny. 47-latek został zatrzymany na Pomorzu, podczas imprezy. Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem stróżów prawa i stawiał opór. Najbliższe 5 i pół roku spędzi w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zajmujący się na co dzień osobami poszukiwanymi, wpadli na trop 47-latka skazanego na karę więzienia za liczne przestępstwa. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przebywał w jednej z nadmorskich miejscowości. Jak podaje policja, miał odebrać swojego brata z tamtejszego zakładu karnego.

Policjanci szukali miejsca, gdzie bracia mogli zamieszkać. 21 listopada 2020 roku stróże prawa ustalili, gdzie poszukiwany wynajął mieszkanie. Ponieważ w wytypowanym mieszkaniu odbywało się całonocne spotkanie towarzyskie, łódzcy policjanci poprosili o wsparcie miejscowych mundurowych w razie próby ucieczki mężczyzny.

- Drzwi mieszkania otworzył poszukiwany 47-latek, który nie wiedząc, że ma do czynienia z policjantką, zaprosił ją do środka. W chwili, gdy zobaczył innych funkcjonariuszy, próbował zatrzasnąć drzwi. Mimo agresji po chwili został obezwładniony i zatrzymany przez łódzkich kryminalnych - opisuje Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Kolejne pięć i pół roku 47-latek spędzi za kratkami.

Augustów. Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie kobiety spacerującej z dzieckiem
Nasi Partnerzy polecają